Заміна (ендопротезування) колінного суглоба

Головна  >>> Заміна колінного суглоба

Заміна (ендопротезування) колінного суглоба

Показання, протипоказання, особливості проведення операції, реабілітація, прогноз

Заміна (ендопротезування) колінного суглоба

Артроз колінного суглоба — це серйозне захворювання, яке потребує серйозного лікування та в деяких випадках операції. Іноді використовується хірургічний метод лікування, такий як ендопротезування колінного суглоба, яке необхідне на третій та четвертій стадіях хвороби.

Артроз колінного суглоба – серйозне захворювання, яке може впливати на якість життя. Якщо вчасно не розпочати лікування, це може призвести до незворотних наслідків. Що ж це за хвороба та як її лікувати?

Артроз колінного суглоба

Ендопротезування колінного суглоба в Україні

Насамперед це захворювання небезпечне тим, що воно вражає хрящі колінного суглоба. Іноді йому піддається і ліктьовий і кульшовий суглоб.

На першій стадії пацієнт відзначає дискомфорт, що періодично супроводжується больовими відчуттями у колінних суглобах і не відчуває постійного болю. Однак далі захворювання починає завдавати серйозного дискомфорту. З’являються такі симптоми як постійний біль, обмеження рухів у колінах та хрускіт. Пересування стає тяжким.

На третій стадії вже безпосередньо потрібна госпіталізація та операція. Це повинен робити висококваліфікований лікар, який має досвід роботи у цьому направленні.

Далі потрібна реабілітація після ендопротезування колінного суглоба. Наша клініка, яка має позитивні відгуки, готова допомогти вам.

Чому слід звернутися саме до нас?
Клініка має великий багаторічний досвід ендопротезування суглобів.
Клініка забезпечена достатньою кількістю сучасного обладнання, яке значно допоможе у лікуванні артрозу.

У нашій медзакладі працюють висококваліфіковані спеціалісти, які готові будь-якої миті допомогти вам.

Де краще лікувати артроз та робити ендопротезування суглоба в Україні?

Якщо ви все ще задаєтеся питанням, де роблять якісне ендопротезування колінного суглоба, фахівці нашої клініки допоможуть вам пройти лікування та замінити суглоб на штучний.

У нас є професійні фахівці, які готові допомогти вам покращити ваше здоров’я. Наша клініка займається лікуванням артрозу досить успішно і має великий досвід у цій галузі, а тому вам потрібно звернутися до нас, якщо у вас виявилася така проблема як артроз або у вас виявились вищеописані симптоми хвороби.

Пам’ятайте, що краще пройти діагностику відразу, ніж запустити лікування і отримати безліч неприємних наслідків.
Завжди чекаємо на вас, щоб допомогти покращити ваше здоров’я і в лікуванні артрозу колінного суглоба.

Пробувши у стаціонарі тиждень, хворий переводиться на амбулаторне лікування. Як правило, контрольний огляд та рентген-знімок призначають через 6-8 тижнів після проведення операції ендопротезування кульшового суглоба, а реабілітація має принести свої результати. Важливо бути обережним і послідовним, тоді результат лікування обов’язково виявиться позитивним і поверне пацієнту радість життя у всій красі.

Ендопротезування суглобів, артроскопія, остеосинтез

Як потрапити на прийом?

Адреса, контакти та час прийому пацієнтів

Адреса

м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська (Воровского), 27. Інститут травматології та ортопедії НАМН України, Клініка захворювань суглобів у дорослих (5-й поверх головного корпусу, ліве крило)

Контакти

Записатися по телефону:
+38 (067) 731-53-13
+38 (044) 486-80-56
https://ortho.in.ua/
Запитати по e-mail:
orthoin.ua@gmail.com

Робочі дні

Понеділок - П'ятниця
з 9:00 до 16:00
прийом пацієнтів
за попереднім записом
Запитати по e-mail:
orthoin.ua@gmail.com