Клінічний приклад протезування кульшового суглоба у хворого літнього віку при переломі шийки стегнової кістки (випадок з практики)

Головна  >>> Клінічний приклад протезування кульшового суглоба у хворого літнього віку при переломі шийки стегнової кістки (випадок з практики)

Клінічний приклад протезування кульшового суглоба у хворого літнього віку при переломі шийки стегнової кістки (випадок з практики)

Хворий П, 82 років звернувся в клініку зі скаргами на біль у правому кульшовому суглобі. В анамнезі падіння праворуч. При обстеженні виявлено перелом шийки правої стегнової кістки зі зміщенням (рис.1).

Рис.1. Рентгенограма правого кульшового суглоба хворого П, 82 років при госпіталізації до клініки.

У клініці хворого всебічно обстежено та виконано оперативне втручання – ендопротезування кульшового суглоба. Враховуючи вік хворого, 82 роки, ендопротезування виконано з застосуванням протеза з цементним типом фіксації елементів протеза (рис.2).

Рис. 2. Рентгенограма кульшового суглоба хворого П., 82 років після протезування правого кульшового суглоба.

Післяопераційний період протікав гладко, другого дня після операції хворий піднявся, почав ходити за допомогою милиць. На 5 день після операції хворого виписано на амбулаторне лікування. Рана загоїлася первинним натягом.

Через 2 місяці після операції хворий обстежений у плановому порядку: стан хворого задовільний, скарг не має, ходить самостійно, без милиць та палички. Рухи у правому кульшовому суглобі в повному обсязі, не болючі. Результат оперативного втручання розцінений як добрий. Хворий результатом операції задоволений.

У фільмі представлений хворий під час огляду через 2 місяці після оперативного втручання.

Ендопротезування суглобів, артроскопія, остеосинтез

Як потрапити на прийом?

Адреса, контакти та час прийому пацієнтів

Адреса

м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська (Воровского), 27. Інститут травматології та ортопедії НАМН України, Клініка захворювань суглобів у дорослих (5-й поверх головного корпусу, ліве крило)

Контакти

Записатися по телефону:
+38 (067) 731-53-13
+38 (044) 486-80-56
https://ortho.in.ua/
Запитати по e-mail:
orthoin.ua@gmail.com

Робочі дні

Понеділок - П'ятниця
з 9:00 до 16:00
прийом пацієнтів
за попереднім записом
Запитати по e-mail:
orthoin.ua@gmail.com