Ендопротезування ліктьового суглоба

Головна  >>> Ендопротезування ліктьового суглоба

Ендопротезування ліктьового суглоба

Таке захворювання як артроз ліктьового суглоба зустрічається трохи рідше, ніж в інших суглобів, оскільки на лікоть припадає менша частка навантажень. Але від цього недуга не стає менш неприємною і навіть небезпечною – несвоєчасне звернення до медустанови загрожує інвалідністю з повним знерухомленням суглоба.

Небезпека артрозу у тому, що його початкові стадії протікають майже безсимптомно. Хворий тільки може скаржитися на періодичний біль у лікті, що особливо не погіршує якість життя. Виявлення хвороби на пізніх стадіях зменшує шанси на повне відновлення, тому при виникненні навіть незначного дискомфорта краще звернутися до спеціалістів. Вчасно виявлена деформація ліктьового суглоба – перший крок до абсолютного позбавлення від недуги.

Ендопротезування ліктьового суглоба

Особливості артрозу ліктьового суглоба

Під артрозом приховується обмеження рухів, біль, деформація суглоба. Ці зміни обумовлені руйнуванням суглобового хряща, кістковими розростаннями у суглобі, зменшенням синовіальної рідини у суглобі. Її нестача призводить до підвищення тертя між суглобовими елементами, що викликає дискомфортні відчуття та біль.

Поява хвороби провокують такі фактори:

  • перенесені раніше травми ліктя;
  • інфекції;
  • ревматоїдний артрит;
  • вікові зміни тканин;
  • надмірні навантаження;
  • спадковість;
  • гормональні збої в організмі

До того, як заміна ліктьового суглоба не стане гострою необхідністю, звертайте увагу на такі ознаки – болі при згинанні/розгинанні, характерний звук крипітації, зменшення амплітуди рухів всієї руки, набряки. Виразність цієї симптоматики залежить від рівня розвитку захворювання. Більшість пацієнтів звертаються за допомогою вже на другій стадії, коли є виражена болючість навіть у максимально спокійному, знерухомленому стані. На третій стадії найбільш ефективним способом повернутися до повноцінного життя є ендопротезування ліктьового суглоба, яке проводиться фахівцем у тому числі й у нашому центрі.

Рис.1 Рентгенограми правого ліктьового до оперативного лікування (анкілоз ліктьового суглоба)

Мал. 2 Рентгенограми правого ліктьового після ендопротезування

Що являє собою ендопротезування?

Відновлення після заміни колінного суглоба триватиме не так довго. Особливість колінного суглоба полягає в тому, що коліно, на відміну від ліктя, бере безпосередню участь у ходьбі, а післяопераційний період не дозволяє швидких і сильних навантажень на ногу. Навантаження повинні бути дозованими та становити не більше 50% ваги пацієнта. Для цього використовуються милиці, практикується лікувальна фізкультура. З метою профілактичних заходів проти можливої тромбоемболії бажано бинтувати кінцівки або носити еластичні панчохи.
 

Як правило, через 5-7 днів після ендопротезування колінного суглоба пацієнт вирушає на амбулаторне лікування. Активно застосовується лікувальна фізкультура, що відновлює рухливість у суглобі. Через 6 тижнів з милиць можна переходити на паличку, що підтримує. Фінальний знімок робиться через 6-8 тижнів після операції. Відповідно до результату призначаються підтримуючі препарати, ремодулятори кісткової тканини, а також порушується питання про дозвіл повноцінного навантаження.

У століття швидкого розвитку медицини заміна колінного суглоба – ціна якісного рівня життя. Потребуєте такої операції – телефонуйте і приходьте до нас на консультацію!

Ендопротезування ліктьового суглоба

Сьогодні операція із заміни ліктьового суглоба успішно проводиться у нашому центрі досвідченим та кваліфікованим фахівцем. Якщо недуга не дає повноцінно жити і насолоджуватися тим, що відбувається, сміливо звертайтесь за допомогою!

Артроз ліктьового суглоба — це серйозна хвороба, яка зустрічається хоч рідше ніж інші патології ліктьової частини, проте якщо вона виникає, то це може спричинити важкі наслідки у вигляді непрацездатності та інвалідності. І цього слід, що це захворювання потрібно лікувати якнайшвидше.

Що являє собою ендопротезування ліктьового суглобу в Україні?

Провокує хвороба різке зменшення синовіальної рідини. Це викликає постійне тертя елементів суглобів, що погано позначається на них.
Спочатку людина не помічає жодних симптомів і зовні на першій стадії вони не виявляються. Однак на другий з’являються такі симптоми як біль, хрускіт, деформація у суглобі. На третій стадії потрібно ендопротезування ліктьового суглоба з подальшою реабілітацією. Якщо в такий момент не зроблено операцію, це може призвести до наслідків у вигляді інвалідності. Щоб не втрачати якість життя, у таких випадках потрібна заміна суглоба.

Виконувати таку операцію потрібно в клініках, які мають достатній досвід ендопротезування, що дозволить пацієнтові знову повернутися до звичного життя, проте, щоб уникнути складної операції, виявити хворобу потрібно якомога раніше.

Лікування ліктьового суглоба в Україні.

Якщо ви виявили у себе вищезгадані симптоми або хворобу виявив лікар, то ви можете напевно поставити запитання де можна пройти лікування ліктьового суглоба в Україні.

Ми спеціалізована клініка в Україні, яка готова допомогти вам у будь-який час і поставити штучний протез. Слід зазначити, що така операція як ендопротезування ліктьового суглоба дає хороші функціональні результати.

Також ви можете бути впевнені, що в нашій клініці працюють висококваліфіковані лікарі, які мали у своєму житті великий досвід лікування суглобів. Вони не вперше стикаються з подібними проблемами і можуть знайти рішення у скрутних ситуаціях.

Якщо вам потрібне лікування суглобів, то не можна з цим зволікати. Чим швидше ви звернетеся до професіоналів, тим краще буде результат лікування. Це досить серйозна хвороба, яка на деяких стадіях потребує оперативного втручання. Тому краще виявити і почати лікувати її раніше, ніж вона показуватиме себе у вигляді болю та втрати працездатності. У нашій клініці ви можете розраховувати на допомогу в лікуванні цієї недуги, отримати відповідне лікування, яке допоможе вам не допустити погіршення якості життя.

Завжди чекаємо на вас, щоб допомогти в лікуванні і зберегти ваше здоров’я!

Ендопротезування суглобів, артроскопія, остеосинтез

Як потрапити на прийом?

Адреса, контакти та час прийому пацієнтів

Адреса

м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська (Воровского), 27. Інститут травматології та ортопедії НАМН України, Клініка захворювань суглобів у дорослих (5-й поверх головного корпусу, ліве крило)

Контакти

Записатися по телефону:
+38 (067) 731-53-13
+38 (044) 486-80-56
https://ortho.in.ua/
Запитати по e-mail:
orthoin.ua@gmail.com

Робочі дні

Понеділок - П'ятниця
з 9:00 до 16:00
прийом пацієнтів
за попереднім записом
Запитати по e-mail:
orthoin.ua@gmail.com