Ендопротезування кульшового суглоба. Сучасний підхід. v. 2.0

Ендопротезування кульшового суглоба. Сучасний підхід. v. 2.0

В протезуванні кульшового суглоба важливе місце займають такі чинники, як бережне ставлення до м’яких тканин, оптимальний підбір протеза, адекватне знеболення та своєчасна реабілітація в післяопераційному періоді. Передній доступ до кульшового суглоба є найбільш ощадним для м’яких тканин, дозволяє досягти мінімальної крововтрати, створює найбільш сприятливі умови для постановки протеза з короткою ніжкою та розпочати адекватну реабілітацію в післяопераційному періоді. На думку більшості ортопедів, протези з короткою ніжкою найбільш відповідають вимогам протезування.
 
Таким чином, застосування переднього доступу, правильно підібраного протеза, адекватне знеболення в післяопераційному періоді дозволяють своєчасно розпочати реабілітацію з повним навантаженням оперованої кінцівки уже в перші дні після операції та виконувати одноетапне протезування обох кульшових суглобів. Особливо актуально для пацієнтів молодого та середнього віку.
 
На фото та відео: функціональний результат ендопротезування кульшового суглоба на 5-й день після операції.

На фото результат ендопротезування кульшового суглоба до та після операції.

Пацієнтка Д., 71 рік. Функціональний результат через 5 днів після ендопротезування лівого кульшового суглоба. Застосований передній доступ і ендопротез кульшового суглоба з короткою ніжкою.

 

Ендопротезування суглобів, артроскопія, остеосинтез

Як потрапити на прийом?

Адреса, контакти та час прийому пацієнтів

Адреса

м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська (Воровского), 27. Інститут травматології та ортопедії НАМН України, Клініка захворювань суглобів у дорослих (5-й поверх головного корпусу, ліве крило)

Контакти

Записатися по телефону:
+38 (067) 731-53-13
+38 (044) 486-80-56
https://ortho.in.ua/
Запитати по e-mail:
orthoin.ua@gmail.com

Робочі дні

Понеділок - П'ятниця
з 9:00 до 16:00
прийом пацієнтів
за попереднім записом
Запитати по e-mail:
orthoin.ua@gmail.com